Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Nowa

Nowa, Łęgowo, pomorskie

  • 1 080 000 zł
  • 97,58 m²
  • 11 067,84 zł/m²

Zdjęcie

Marta Samsel

Skontaktuj się

Dom, ul. Nowa

Nowa, Łęgowo, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 080 000 zł

97,58 m²

11 067,84 zł/m²

Dom, ul. Nowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 080 000 zł 97,58 m² 11 067,84 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
263 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

263 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 1 080 000 zł (11 067,84 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 97,58 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: część domu; rok budowy: 2022
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 263 m²
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment narożny) o powierzchni 97,58 m² z bardzo dużym ogrodem (200 m²), położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Łęgowo (gmina Pruszcz Gdański). Nieruchomość idealna dla rodzin oraz osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, z szybkim dojazdem do Trójmiasta.

DOM:
Funkcjonalny, wykończony w bardzo dobrym standardzie dom, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. (...)

Agent

Marta Samsel

725 660...

725 660 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Samsel

725 660...

725 660 030

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl